Сабота, 20 Јануари 2018

Slideshow

Велики Четврток

Е-пошта Печати PDF
washing_feet_01
Повеќе...

Цветници

Е-пошта Печати PDF
Cvetnici-Sv.Petar_i_Pavle_020Во црквата Св. Петар и Павле со радост во срцата на верниците, особено кај децата, беше прославен Господовиот празник-Цветници. На Св. Божествена Литургија
Повеќе...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL